Fotometr pro stanovení dusitanů, LR (nízký rozsah)
Kód produktu
HI97707
Přenosný fotometr s metodou EPA na stanovení dusitanů v rozsahu měření 0 až 600 µg/l.
|
11 957,22 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 882,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 600 µg/l |
| Rozlišení | 1 µg/l |
| Přesnost | ± 20 µg/l nebo 4% odečtu při 25°C |
| Metoda | EPA, metoda diazotace |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
